Ubytování v Praze

U nás si každý vybere ubytování v hotelu v Praze...

Chystáte se navštívit Prahu? Cestujete sami, bez cestovní agentury? Potom budete potřebovat ubytování v Praze. Praha je považována za historický klenot Evropy, ale ubytování v Praze je moderní a stylové. Připrate se na procházky romantickou Prahou a nenechte se ujít všechny důležité památky. A po dlouhém dni si dopřejte odpočinek a relaxaci v komfortním ubytování v Praze v jednom z našich hotelů. Dejte nám vědět své potřeby a zbytek nechte na nás. Zajistíme pro vás všechny typy ubytování v Praze.

Ubytování v Praze

Víme, že si přejete vědět o Praze více, o jejím historickém, architektonickém a kulturním bohatství a také o jejím moderním životě. Ubytování v Praze vám představí modrní život a styl kosmopolitního města. Města, kde se čas nezastavil v minulosti.

Pražské ubytování sleduje mezinárodní trendy designu a potřeb hostů. Některé hotely v Praze drží mezinárodní ocenění. Ubytování v těchto hotelech lze rozdělit do několika kategorií od nejlevnějších hostelů, penizonů a aprtmánů až po pětihvězdičkové hotely.

Ubytování v historickém centru Prahy je nejčastěji v historických budovách, často s magickou atmosférou která udělá z vaší dovolené nezapomenutelný zážitek. Ačkoli ubytování v Praze je často ve starých domech v samém srdci města, služby hotelů jsou na vynikající, moderní úrovni s všemi službami, které lze očekávat od hotelu v moderním městě, navíc za rozumnou cenu.

Ubytování v ostatních částech Prahy může být v levných hotelech i ve velmi luxusních hotelech, kde můžete nalézt veškerý komfort a prostory odpovídající pětihvězdičkovým hotelům včetně bazénů, fitness center, vynikajícího jídla a skvělých restaurací. V okolí můžete vždy nalézt obchody s potravinami, supermarkety, restaurace i bary a veřejnou dopravu v blízkosti všech hotelů a hostelů v Praze, které nabízíme.

O nás

Česká incomingová agentura Hotel Line Accommodation byla založena v roce 1999 a sídlí v Praze. Máme velmi dobré vztahy s různými poskytovateli ubytování v Praze - hotely, hostely i penziony. To je důvod, proč můžeme našim klientům zajistit nízké ceny i speciální a last-minute akce. Zajišťujeme v Praze ubytování pro jednotlivce, menší skupiny, podnikatele i rodiny ve všech kategoricích ubytování. Od krátkodobých pobytů až po ty dlouhodobé. A jelikož nabízíme kompletní servis služeb, můžeme zajistit též transport na a z Pražského letiště Václava Havla, vlakového i autobusového nádraží do všech našich ubytování. Pro zájemce zajistíme i prohlídku Prahy.

Jak si vybrat správné ubytování v Praze

Stačí zkontrolovat naše stránky s nabídkou ubytování v hotelu, hostelu či penzionu. Můžete si o každém ubytování přečíst všechny potřebné informace včetně fotografií i cen a usnadnit si tak rozhodování, které ubytování v Praze vybrat. Jakmile najdete ubytování vhodné pro vás, stačí si jej rezervovat - on-line a bez kreditních karet.

Máte-li speciální přání nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.