Pražské hotely

Zařiďte si dovolenou podle svého, vyberte si co opravdu chcete...

Chystáte se navštívit a objevovat jedno z nejkrásnějších měst světa - Prahu? A preferujete cestovat po svém bez cestovní agentury? Potom hledáte ubytování v Praze abyste si mohli svoji dovolenou v Praze co nejvíce užít k čemuž samozřejmě potřebujete vynikající ubytování v hotelu, které vyhoví vašim požadavkům. Pražské hotely nabízí přesně takové ubytování, jaké požadujete, v krásných lokalitách. Praha má skvělou atmosféru a hotely, zvlášť hotely v centru Prahy, pomůžou z vaší dovolené udělat nezapomenutelný zážitek. Objevte kvality hotelů v Praze!

O nás

Hotel Line Accommodation je česká incomingová agentura s hlavním sídlem v Praze, která poskytuje ubytování v hotelech v Praze již od roku 1999. Našim klientům nabízíme všechny kategorie hotelů v Praze a nejen to - též transport z a na Pražské letiště Václava Havla nebo autobusové či vlakové nádraží a do jakéhokoli hotelu v Praze. A jelikož Praha má bohatou historii a množství krásných památek, nabídneme vám i prohlídku města.

Zajišťujeme ubytování v hotelech pro jednotlivce i skupiny, podnikatele i rodiny, krátkodobé i dlouhodobé pobyty. A jelikož jsme v denním kontaktu s hotely v Praze, se kterými máme dobré vztahy, můžeme nabídnout našim klientům též speciální last-minute slevy pražských hotelů.

Více o hotelech v Praze

Hotely v Praze můžete nalézt v každé z více jak 20 částí, na které se Praha dělí. Nejžádanější a nejnavštěvovanější hotely jsou v centru Prahy, kde jsou též ty nejluxusnější hotely. Pražské hotely v centru města nabízí velice často ubytování v historických budovách, kde můžete zažít vzrušující a jedinečnou atmosféru stejně jako pohodlné ubytování pro vaši dovolenou včetně moderních služeb.

Ale v ostatních čtvrtích města můžete též nalézt hotely všech kategorií. Pro cestu do centra za turistickými památkami je třeba využít kvalitní veřejnou dopravu nebo služeb taxi. Nicméně, ať už si vyberete jakýkoli hotel v Praze, vždy bude poblíž restaurace, bar i obchod s potravinami či supermarket a ani na nejbližší zastávku veřejné dopravy to nebudete mít daleko.

Jak si vybrat správný hotel v Praze

Připravili jsme pro vás výběr pražských hotelů všech kategorií. Je pouze na vás, který si vyberete. U každého hotelu naleznete podrobné informace včetně cen a fotografií. Stačí jen kliknout a číst. Jakmile naleznete hotel odpovídající nejvíce vašim požadavkům na ubytování v Praze, stačí on-line rezervovat pokoj bez nutnosti zadání platební karty.

V případě speciálních přání nebo požadavků nás neváhejte kontaktovat.