HOTEL HILTON PRAGUE

Prague 8 - Pobřežní 1

Hotel Hilton je moderní budova se skleněným atriem umístěná na pravém břehu Vltavy. Jeho poloha v centru města umožňuje pěší návštěvu všech historických památek, divadel, galerií, obchodních a komerčních center, která jsou v jeho bezprostřední blízkosti.

Hotel nabízí 788 pokojů včetně prezidentského apartmá, 3 apartmánů, 19 apartmánů typu Executive Suite a 8 apartmánů typu Junior Suite, 8 pokojů pro tělesně postižené (600 pokojů je nekuřáckých).

Pokoje typu Guest Room:
Ložnice s prostorným pracovním místem (kancelářské křeslo a stůl), zařízení na přípravu kávy a čaje (zdarma), minibar, vysokorychlostní připojení k internetu, mezinárodní televizní kanály, placené filmy, telefon se záznamníkem, koupelna, koupací plášť, žehlička a žehlicí prkno, bezpečnostní schránka, elektronický zámek, individuálně nastavitelná klimatizace.

K dispozici hotelovým hostům:
prádelna
pokojová služba - 24 hodin denně

Restaurace a bar:
CzecHouse Grill & Rotisserie – designová restaurace s otevřenou kuchyní, nabízí současnou českou a evropskou kuchyni. Specialitou je přírodní severoamerické hovězí a široká nabídka ryb. Místní točené pivo avelký výběr vín.
Café Bistro – otevřeno 24 hodin, nabízí lehká jídla a saláty, zdravou výživu, italské a asijské speciality, sladkosti.
Restaurace Atrium – bufetová restaurace otevřena denně na snídani
Zest bar – české točené pivo, koktejly a občerstvení.

Další hotelové služby:
Sekretářské služby, pronájem laptopů, překlady, internetová místnost 24 hodin denně, informace, ATM, kurýr, úschovna zavazadel, turistické informace, průvodcovské služby, prodej vstupenek, pronájem automobilů,  novinový stánek, butiky, služba parkování automobilů, podzemní parkoviště.

Kasino otevřeno pro hosty i návštěvníky hotelu

Hilton Prague byl oceněn jako Nejlepší hotel v České republice - TTG Awards 2006, v anketě časopisu Conference & Incentive Travel Magazine se Hilton Prague umístil mezi 10 nejlepšími konferenčními hotely světa v roce 2005 a v anketě časopisu Business Traveller Magazine se Hilton Prague umístil mezi 3 nejlepšími hotely pro obchodní klientelu ve východní Evropě.

Recepce je otevřena non-stop.

Jednoduchá on-line rezervace bez platební karty. Platba přímo v hotelu.
26 Říjen, 2021 - 27 Říjen, 2021, 1 noc, Pokoje nejsou volné.