APARTHOTEL LUBLAŇKA

Prague 1 - Lublaňská 59

Hotel se nachází v samém centru Prahy, pouze 400m od Václavského náměstí a jen 100 metrů od stanice metra I.P.Pavlova (trasa C).

Hotel nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové a čtyřlůžkové apartmány a překrásné apartmá pro 6 osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, TV se satelitními programy, telefony, minibarem a možností internetového připojení, dále je možno využít trezor na recepci. Celková ubytovací kapacita je 46 lůžek. K dispozici je také konferenční místnost. Snídaně se podává v hotelové restauraci formou švédských stolů. Kromě restaurace, která nabízí tradiční českou i mezinárodní kuchyni, má hotel k dispozici gril-bar.

Hlídané parkoviště je zajištěno v blízkosti hotelu.

Dvoulůžkové apartmány
Popis: komfortně zařízený jeden pokoj, kuchyňská linka, příslušenství (WC + koupelna), TV, internetová přípojka, telefon, minibar.

Apartmány s pokoji 2 + 2
Popis: komfortně zařízené 2 pokoje oddělené chodbou, (2 lůžka v každém pokoji), kuchyň, příslušenství (WC, koupelna), 2 x TV, internetová přípojka, telefon, minibar.

Penthouse apartmá 3 x 2
Popis: komfortně zařízené 3 samostatné ložnice (2 lůžka v ložnici), kuchyně, jídelna, obývací pokoj, 2 x příslušenství (WC, koupelna), 3 x TV, internetová přípojka, telefon, minibar.

Konferenční místnost 
Popis: komfortně zařízená konferenční místnost pro 10-12 osob, TV, telefon, internetová přípojka, WC.

Jednoduchá on-line rezervace bez platební karty. Platba přímo v hotelu.
26 Říjen, 2021 - 27 Říjen, 2021, 1 noc, Pokoje jsou volné.