HOTEL RAMADA PRAGUE CITY CENTRE

Prague 1 - Václavské náměstí 41

Citlivě zrekonstruovaný hotel, který zaujme svěžím designem a pohodlným vybavením, se nachází v nejatraktivnější části Prahy, na Václavském náměstí, v historickém a zároveň obchodním centru města. V bezprostřední blízkosti hotelu naleznou hosté řadu významných kulturních a historických památek, obchodů, restaurací a dalších atraktivit.

Budova je rozdělena do tří částí nazvaných podle slavných operních skladeb-Aida, Bohem a Carmen. Hotel nabízí pohodlné ubytování v 87 vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích a 8 apartmánech. K dispozici je také 1 pokoj pro tělesně postižené hosty. Pokoje se nachází v 6 patrech, část z nich má nádherný výhled do Václavského náměstí, část naopak do dvora, kde je zaručen větší klid.

Standardní vybavení pokojů: Lůžková část: zdravotní matrace, protialergická pokrývka, zatemňovací závěsy, psací stůl s lampou, minibar, klimatizace, satelitní TV-20 mezinárodních programů, internetová, zásuvka, telefon se záznamníkem a přímou volbou, bezpečnostní schránka. Koupelna: sprchový kout nebo vana, kosmetické zrcátko, 2 rychlostní fén, podlahové topení, velkoplošné zrcadlo, ozvučení reproduktorem z televize.

Od 11.00 hod. do 00.30 hod. je otevřen Café - bar v 1. patře ve věži Aida. Je zde podáváno občerstvení, včetně rozmanitého sortimentu alkoholických i nealkoholických nápojů, kávy, čajů, míchaných nápojů a vín.

V těsné blízkosti hotelu se nachází celá řada vyhlášených restaurací. K dispozici je česká i mezinárodní kuchyně, vegetariánské i exotické speciality.

Snídaně formou švédského stolu se podává v restauraci v 1. patře hotelu ve věži Aida. Nabízí se široký sortiment salámů, sýrů, slaného i sladkého pečiva, vaječných pokrmů, ovoce, zeleniny, cereálií, mléčných výrobků, džusů a teplých nápojů. Bohatá snídaně uspokojí svou pestrostí i nejnáročnějšího hosta.

Room service je možné objednat každý den mezi 11:00 a 22:00. Hosté mohou využít úschovny zavazadel. Hotel má své garáže.

Internet WiFi

Jednoduchá on-line rezervace bez platební karty. Platba přímo v hotelu.
15 Červen, 2021 - 16 Červen, 2021, 1 noc, Pokoje nejsou volné.