Ubytování v Praze, ta nejlepší místa

Chystáte se strávit v Praze několik dní? Můžete si vybírat ubytování ve více než 20 městských částech. Každá je něčím originální. Většina návštěvníků Prahy však dává přednost centru města (Praha 1 a Praha 2). Ostatní pražské části (Praha 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 a 10) nejsou od centra nijak daleko a skrývají v sobě mnoho výhod. Mimo to je to do centra odtud jen pár minut metrem.

Vyberte si ubytování, které vám nejlépe vyhovuje

Prohlédněte si náš seznam hotelů. Vyberte si kategorii a hotel, který vám padne do oka. Vybrali jsme do naší nabídky jen ty nejlepší hotely, abychom vás zbytečně nezahlcovali informacemi. Pod každou nabídkou hotelů najdete příslušný ceník a informace ohledně rezervace. Nabízíme vám pouze to nejlepší ubytování v Praze.

Jednoduchá on-line rezervace bez platební karty. Platba přímo v hotelu.

Nejprodávanější ubytování v Praze

Thumb_wide_hotel-city-centre-prague-11

HOTEL CITY CENTRE

Nově otevřený hotel City Centre se nachází v samotném srdci města, ve vzdálenosti jen několika minut pěšky od hlavních pražských bulváru Václavského náměstí a Staroměstského náměstí. Našim hostům nabízíme 87 atypických vkusně zařízených pokojů. Každý je vybaven sprchou, WC, televizorem se satelitním příjmem, telefonem a elektronickým bezpečnostním systémem. V příjemné hotelové restauraci je podávána snídaně ve formě švédských stolů. V celém hotelu je k dispozici Wi-fi připojení. Garáž 16,- EUR za jedno stání/noc

Prague 1 - Revoluční 4
Thumb_wide_grand_hotel_evropa_prague_1

GRAND HOTEL EVROPA

Hotel Evropa patří k nejvýznamnějším architektonickým stavbám na Václavském náměstí. Byl postaven roku 1889 jako hotel „U arcivévody Štěpána“ podle architekta Bělského. V letech 1903-1905 byl hotel přebudován do secese. Na přestavbě budovy se podíleli arch. Bendelmayer, arch. Hübschmann a arch. Letzel. Skupina soch na hlavním průčelí pochází od akademického sochaře Ladislava Šalouna.

Prague 1 - Václavské náměstí 25
Thumb_wide_hotel-city-inn-prague_1

HOTEL CITY INN

Hotel City Inn se nachází v samém centru města asi 5 minut pěšky od Václavského náměstí a Starého Města. V blízkosti hotelu jsou historické památky, restaurace, hospůdky, kina, nákupní zóny a obchůdky se suvenýry. Hotel nabízí ubytování v útulně a moderně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní koupelnu a WC, televizor s příjmem satelitních programů a telefon. 

Prague 1 - Hybernská 13
Thumb_wide_hotel-florenc-prague_1

HOTEL FLORENC

Hotel Florenc se nachází přímo u stanice metra Florenc (trasa B a C) v samém centru města asi 8 minut pěšky od Václavského náměstí a Starého Města. V blízkosti hotelu jsou historické památky, restaurace, hospůdky, kina, nákupní zóny a obchůdky se suvenýry.

Prague 1 - Křižíkova 11
Thumb_wide_aparthotel-lublanka-prague_1

APARTHOTEL LUBLAŇKA

Hotel se nachází v samém centru Prahy, pouze 400m od Václavského náměstí a jen 100 metrů od stanice metra I.P.Pavlova (trasa C). Hotel nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové a čtyřlůžkové apartmány a překrásné apartmá pro 6 osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, TV se satelitními programy, telefony, minibarem a možností internetového připojení, dále je možno využít trezor na recepci.

Prague 1 - Lublaňská 59
Thumb_wide_hotel-city-club-prague_1

HOTEL CITY CLUB

Nově otevřený hotel střední třídy s ideální polohou se nachází v samé blízkosti centra města. Je vzdálen 10 minut pěšky od Václavské náměstí a 3 minuty pěšky od stanice metra I.P.Pavlova (trasa C). Všech 39 pokojů je vkusně zařízeno a vybaveno vlastní sprchou, WC, barevným televizorem se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou. Parkování je zajištěno v garáži přímo v hotelu.

Prague 2 - Sokolská 10
Thumb_wide_hotel-hilton-prague_1

HOTEL HILTON PRAGUE

Hotel Hilton je moderní budova se skleněným atriem umístěná na pravém břehu Vltavy. Jeho poloha v centru města umožňuje pěší návštěvu všech historických památek, divadel, galerií, obchodních a komerčních center, která jsou v jeho bezprostřední blízkosti.

Prague 8 - Pobřežní 1
Thumb_wide_hotel-karlin10

HOTEL KARLIN

3 hvězdičkový Hotel Karlin se nachází 10 minut chůze od historického centra v klidné části Prahy na hlavní třídě Sokolovská 71, u metra a stanice tramvaje - Křižíkova.

Prague - Sokolovská 71
Thumb_wide_hotel-harmony-prague_1

HOTEL HARMONY

Hotel Harmony se nachází 8 minut chůze z Václavského náměstí a 5 minut od obchodního a bankovního centra Prahy. Stanice metra „Náměstí republiky“ (trasa B) je v bezprostřední blízkosti hotelu.

Prague 1 - Na Poříčí 31
Thumb_wide_hotel-william-prague_1

HOTEL WILLIAM

Nově zrekonstruovaný hotel William s pohádkovou atmosférou se nachází v historické části Prahy, v malebném prostředí Malé Strany. Hosté ocení blízkost takových klenotů staré Prahy jako je Pražský hrad, Karlův most, Národní divadlo nebo Petřínská rozhledna. I historie hotelu je zajímavá. Hellichova ulice, v níž se hotel nachází, byla pojmenována po významném českém malíři Josefu Vojtěchu Hellichovi.

Prague 1 - Hellichova 5
Thumb_wide_hotel-melantrich-prague_1

HOTEL MELANTRICH

Nově zrekonstruovaný hotel s poetickým jménem Melantrich se nachází přímo na „zlaté turistické cestě“ vedoucí z Václavského náměstí (200 m) Starým Městem na Staroměstské náměstí (200 m). 

Prague 1 - Melantrichova 5
Thumb_wide_hotel_ambassador-zlata-husa-prague_1

HOTEL AMBASSADOR ZLATÁ HUSA

Pětihvězdičkový hotel Ambassador–Zlatá Husa se nachází v samotném centru města, přímo ve střední části Václavského náměstí. Hotel je obklopen řadou historických památek, kulturních a komerčních center, luxusních obchodů, restaurací, kaváren a klubů. 

Prague 1 - Václavské náměstí 5-7
Thumb_wide_hotel-prague-centre_1

HOTEL PRAGUE CENTRE SUPERIOR

Nový luxusní hotel Prague Centre Superior se nachází v centru Prahy, 800 metrů od Václavského náměstí. Ve všech 66 pokojích naleznete dostatek klidu, prostoru a komfortního vybavení, důležitého k Vašemu spokojenému pobytu (TV/ SAT, telefon s přímou provolbou, internetová přípojka, minibar, trezor, fén, sociální vybavení atd.)

Prague 2 - Legerova 32
Thumb_wide_old-prague-hotel_1

OLD PRAGUE HOTEL

Hotel se nachází u středu metropole v samém centru Starého Města mezi Václavským náměstím a Staroměstským náměstím. Historie a kultura staré Prahy na vás dýchá z každého kroku, každé uličky a každého domu. V okolí hotelu je mnoho restaurací, hospůdek, vináren, barů, klubů, diskoték, galerií, divadel, koncertních sálů, kin, obchodů a historických památek.

Prague 1 - Skořepka 5
Thumb_wide_hotel-novomestsky-prague_1

HOTEL NOVOMĚSTSKÝ

NOVOMĚSTSKÝ HOTEL (1890) se nachází v klidné ulici v centru Prahy v blízkosti většiny historických zajímavostí (Národní divadlo, Karlův most, Václavské náměstí, Staroměstské náměstí). 

Prague 1 - Řeznická 4
Thumb_wide_hotel-golden-city-prague_1

HOTEL GOLDEN CITY

Hotel Golden City se nachází v ulici Táboritská s dobrou dopravní obslužností ke všem historickým památkám Prahy. Budova hotelu byla postavena v roce 1898. Na fasádě je malba od Alfonse Muchy, jednoho z nejlepších evropských malířů. Od počátku 20 století je budova na seznamu významných architektonických objektů. Celý hotel byl rekonstruován v roce 1992. 

Prague 3 - Táboritská 3
Thumb_wide_hotel-legie-prague_1

HOTEL LEGIE

Hotel Legie je tříhvězdičkový hotel, který je situován v centru města, 400 metrů od Václavského náměstí. Pokoje jsou nově zrekonstruované, vybavení sprchou (popř. vanou), WC, telefonem a kabelovou televizí. V hotelu je 51 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů. 

Prague 2 - Sokolská 33
Thumb_wide_hotel-lunik-prague_1

HOTEL LUNÍK

Hotel Luník je typicky rodinný hotel v klidném prostředí centru města blízko Václavského náměstí. Hotel nabízí ubytování v útulně a moderně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní koupelnu a WC, televizor s příjmem satelitních programů a telefon s přímou volbou. Kapacita hotelu je 35 pokojů.

 

Prague 2 - Londýnská 50
Thumb_wide_hotel-tosca-prague_1

HOTEL TOSCA

Hotel Tosca je umístěn ve vyhledávané čtvrti „Královské Vinohrady“ v blízkosti historického centra. Václavské náměstí je vzdáleno pouze 10 minut chůze. Velkou předností hotelu je jeho bezprostřední blízkost stanice metra „Náměstí Míru“ (trasa A), odkud je možno pohodlně dojet do všech částí Prahy.

Prague 2 - Blanická 10
Thumb_wide_hotel-adria-prague_1

HOTEL ADRIA

Hotel Adria je klasický čtyřhvězdičkový hotel po kompletní rekonstrukci, jejímž výsledkem je kombinace šarmustaré Prahy s komfortem moderně zařízených pokojů. Historie hotelu se datuje od 14. století. Ideální poloha hotelu v centru města, přímo na hlavním pražském bulváru (Václavském náměstí) v sousedství Františkánské zahrady, jeho pohostinnost a příjemná atmosféra z něj dělá jeden z nejatraktivnějších hotelů v Praze. 

Prague 1 - Václavské náměstí 26
Thumb_wide_hotel-liberty-prague_1

HOTEL LIBERTY

Hotel Liberty je umístěn na pěší zóně v dolní části Václavského náměstí. Nabízí ubytování ve 32 luxusních pokojích a studiích, které jsou vybaveny stylovým starožitným nábytkem nejvyšší kvality. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, požárním alarmem, TV s mezinárodními kanály, internetovou přípojkou, telefonem, minibarem, elektronickým zamykáním dveří... 

Prague 1 - 28. října 11
Thumb_wide_hotel-ramada-prague-city-centre_1

HOTEL RAMADA PRAGUE CITY CENTRE

Citlivě zrekonstruovaný hotel, který zaujme svěžím designem a pohodlným vybavením, se nachází v nejatraktivnější části Prahy, na Václavském náměstí, v historickém a zároveň obchodním centru města. V bezprostřední blízkosti hotelu naleznou hosté řadu významných kulturních a historických památek, obchodů, restaurací a dalších atraktivit.

Prague 1 - Václavské náměstí 41
Thumb_wide_hotel-kampa-stara-zbrojnice-prague_1

HOTEL KAMPA STARÁ ZBROJNICE

Originálně zrekonstruovaný hotel v historickém centru Prahy probudil slávu 17. století a vítá své hosty nádhernou vnitřní architekturou a pohodlným hotelovým komfortem. Malá Strana, Karlův most a Národní divadlo v bezprostřední blízkosti tvoří neopakovatelné prostředí pro návštěvníky Prahy.

Prague 1 - Všehrdova 16
Thumb_wide_hotel-red-chair-prague_1

HOTEL U ČERVENÉ ŽIDLE

Historický dům z 15. století "U červené židle" nabízí ubytování v prostorách, které byly nově zrekonstruovány se zachováním starobylého rázu a malebné, romantické atmosféry staré Prahy. Dům se nachází přímo v historickém centru Prahy, na Starém Městě v Liliově ulici...

Prague 1 - Liliová 4
Thumb_wide_hotel-aplus-prague_1

HOTEL APLUS

Hotel APlus se nachází přímo u stanice metra Florenc (trasa B a C) v samém centru města asi 8 minut pěšky od Václavského náměstí a Starého Města. V blízkosti hotelu jsou historické památky, restaurace, hospůdky, kina, nákupní zóny a obchůdky se suvenýry.

Prague 1 - Na Florenci 33
Thumb_wide_hostel-aplus-prague_1

HOSTEL APLUS

Hostel APlus se nachází přímo u stanice metra Florenc (trasa B a C) v samém centru města asi 8 minut pěšky od Václavského náměstí a Starého Města. V blízkosti hostelu jsou historické památky, restaurace, hospůdky, kina, nákupní zóny a obchůdky se suvenýry.

Prague 1 - Na Florenci 33
Thumb_wide_hostel-jednota-prague_1

HOSTEL JEDNOTA

Hostel Jednota se nachází v ideální lokalitě Starého Města a je vzdálen pouze 700 m od Staroměstského náměstí a Václavského náměstí v samém srdci města. 

Prague 1 - Opletalova 38